Bıktım Tozu sıkça sorulan sorularBıktım Sigara Bırakma Tozu kimyasal içerir mi? Herhangi bir yan etkisi var mı?
Bıktım ürünü; kimyasal barındırmayan, 13 farklı bitkinin karışımından hazırlanmıştır. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı onaylı bitkisel bir tozdur. Kanıtlanmış bir yan etkisi yoktur. .

Ürünü kullandıktan hemen sonra birşeyler içebilir miyim?
Ürünün toz olarak ağızda dağılması ve ağızda bıraktığı etkiyi kaybetmemesi için ilk 5 dakika içinde sıvı tüketmemeniz ürünün etkisini artıracaktır.

Nasıl sipariş verebilirim?
Siparişlerinizi internet sitemizden sipariş formu bırakarak veya 0212 659 76 76 sipariş hattımızı arayarak verebilirsiniz.

Fiyata kargo dahil mi?
Ürünün 59TL olan fiyatına kargo dahildir. Teslimat ödemelerin +1 TL ücret alınmaktadır.

Nasıl ödeme yapabilirim?
Ödemenizi kargo görevlisi kapınıza geldiğinde nakit olarak, İstanbul İçi siparişlerinizde kredi kartıyla tek çekim yaparak, ya da banka hesaplarımıza havale yoluyla yapabilirsiniz. Türkiye genelinde kredi kartı tek çekim ve taksitli alışverişlerinizi de “kredi kartı ile öde” seçeneğini tıklayarak yapabilirsiniz.

Sipariş vermem durumunda ne kadar sürede elimde olur?
Verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir. İstanbul İçi siparişleriniz ertesi gün mesai saatleri içinde, (09.00 – 18.00) Türkiye genelinden yaptığınız siparişlerde ise ortalama 2 iş günü içinde (Köy ve Kasabalara Kargo firmasının belirli günlerde gitmesi sebebiyle bazı il ve ilçelerde 3-5 günü de bulabilmektedir.) elinizde olur. İstanbul İçi aynı gün siparişleriniz için +5TL alınmaktadır. İstanbul içinde saat 12.00’den önce verdiğiniz siparişler 64TL ile aynı gün kapınızda olur.