Yorumlar kişiden kişiye değişebilir.Her kullanıcın aynı etkiyi alacağı söylenemez. Kullanıcıların, yazdıkları yorumlarda belirttiği ifadeler kendi iddiaları olup kesinlik ifade etmez.

Metin Özvatan – Bitlis

Yorum yazmadan önce beni bu ürünle tanıştıran arkadaşım cemale teşekkür ediyorum. 2 ay önceydi. Cemal bana bıktım tozu ile sigarayı bıraktığını söyledi. Hadi be... Dedim sonra yalvar yakar bana da bıktım tozu kullandırdı. Günde 2 pakete yakın sigara içen ben kısa süre sonra sigarayı bıraktım. Nasıl içmişim bu zehiri şimdi kendime gülüyorum. Ben bu sigarayı bıraktıysam herkez bırakır. Bence bıktım tozu kullanmayan sigara tirkayisi kalmamalı.

Aydın İpek – İzmir

27 yaşındayım. Ama belki 12 yaşımdan beri sigara içiyorum. Genç yaşta ne ciğer kaldı ne bişey. www.biktimtozuresmisitesi.com a girerek bıktım tozu siparişi verdim. Ertesi gün elime ulaştı ve hemen kullanmaya başladım. Ve sonuç müthiş…kısa zamanda sigaradan kurtuldum. Artık içmiyorum. Tüm tanıklarıma BIKTIM TOZUNU öneriyorum, hatta almak istemeyenlerin parasını da ben veriyorum yeter ki bıraksınlar.

Serpil Ağca – İstanbul

Ben sigara içmiyorum. Ama babacım günde 3 pakete yakın içiyordu. Yaylar yakar babama bıktım tozu kullandırdım. İlk başta pek istemedi ama bizimde ısrarımızla bıktım tozunu düzenli olarak kullanmaya başladı. Halen devam ediyor. Sanırım tamamen bu illetten kurtulacak. Çok teşekkürler bıktım tozu...